loading

Svadobné a spoločenské účesy

Čo je dobré vedieť ?

Dôležité je dohodnúť si predstavu dopredu. To znamená, že mi môžete poslať napríklad obrázok účesu, ktorý chcete, aby som Vám vyhotovila. Na mieste sa už nemusíme posunkami dohadovať ako ten účes vlatne má vyzerať…
Preberieme aj to, či je účes vhodný pre Váš typ tváre, dĺžku a hustotu vlasov. Zároveň by mal ladiť k šatám, čím  jednoduchšie šaty tým zložitejší účes môže byť a platí to aj naopak.

Každopádne je podstatné mať predstavu, aby bolo možné od niečoho sa odraziť. Niekedy sa však stane, že si zákazníčka vyberie účes, ktorý nie je k jej dĺžke prípadne hustote vlasov možné spraviť, alebo na nej nevynikne tak, ako napríklad na nejakej herečke z predloženého obrázku, keďže môže byť úplne iný typ.
Vďaka skúške účesu sa tomuto dá vyhnúť a je možné zvoliť účes špeciálne na mieru. Na skúške je totiž čas na komunikáciu a zmeny, čo v deň svadby už nepripadá až tak do úvahy.
Dôležité je uvedomiť si aj reálny stav vlasov a možnosti ich úpravy.
Niektoré klientky s predstavou bohatého účesu no s krátkymi a riedkymi vlasmi budú musieť investovať do vhodného príčesku.
Pre družičky doporučujem niečo voľnejšie a jednoduchšie, pretože ten kto má vyniknúť v honosnom účese je práve nevesta.
Doplnky do vlasov si vyberá klientka sama na základe vlastného vkusu. Najobľúbenejšie sú momentálne ručne robené vlasové šperky a prízdoby či už z kvietkov, alebo iného materiálu.
Za profesionálny účes často krát zaplatíte nemalú sumu. Mojim klientkám však ponúkam hairstyling za dostupné ceny vrátane všetkého materiálu. Nemusíte si nosiť vlastné sponky ani výplne.
Venujem sa hairstylingu, čiže suchej úprave vlasov. Neumývam, nefarbím ani nestrihám.

Potrebujem aj skúšku účesu?

Skúška účesu je dôležitá tak isto ako skúška svadobného líčenia, preto ju doporučujem každej neveste, aj Vám. Makeup spolu spolu s účesom tiež vytvoria úplne iný výsledný dojem ako jedno bez druhého na čo treba brať ohľad a ideálne ísť na skúšku oboch.

Koľko to bude stáť?

Cena za spoločenský, alebo svadobný účes sa pohybuje v rozmedzí 20 až 50 € v závislosti od náročnosti účesu a použitých výplní.
Viac nájdete v sekcii cenník účesov

Ako si zarezervujem termín?

môžete mi zavolať na tel číslo 0948 449 227, alebo na mailom na info@reavizaz.sk, alebo využite formulár nižšie.

Kde nájdem ukážky Vašich prác?

Ukážky niektorých mojich prác rozdelené do kategórií nájdete tu

Spoločenský účes

 

 

Comments are closed.