Individuálny kurz líčenia a vlasového stylingu

Zdokonalte sa vďaka kurzu svadobné a spoločenské líčenia a účesy a naštartujte tak profesionálnu kariéru vizážistky!

Aký je prínos tohoto kurzu?

Vizážistka, ktorá vie klientkám poskytnúť kompletnú vizáž- líčenie a účes zaplní svoj diár rýchlejšie.

Ste začínajúca vizážistka a radi by ste sa tejto práci venovali naplno ale neviete ako na to? Prípadne ste vizážistka, ktorá túži rozbehnúť svoje podnikanie ešte viac a mať stabilnejšiu klientelu? Vďaka individuálnemu kurzu líčenia a česania kde sa venujem iba vám nadobudnete zručnosti, ktoré pokryjú všetky požiadavky vašej klientely. Budeme sa sústrediť na trénovanie vašich konkrétnych nedostatkov pri práci aby sme ich čo najviac zdokonalili. Zasvetím vás do tajov mojich najlepších prípravkov vlasovej, pleťovej a dekoratívnej kozmetiky. Všetok materál na kurze poskytnem z môjho arzenálu.

Kurz je rozdelený na dva dni. Prvý deň sa venujeme líčeniu. Druhý deň účesom. Tento kurz je za zvýhodnenú cenu 900 eur.

Vizážistický kurz a kurz účesovej tvorby prebieha v Bratislave a termín konania je na základe vzájomnej dohody na tel: 0948 449 227, alebo na info@reavizaz.sk.

Trvanie kurzu spolu je približne 10 hodín.

Čo sa na kurze naučíte?

Správna komunikácia s klientkou.

Timemanagement.

Denné, večerné, svadobné líčenie.

Výber správneho odtieňa make-upu, očných tieňov, lícenky, rúžu a techniky a štetce akými ich nanášať.

Hygiena materiálu a pomôcok.

Lepenie celých mihalníc aj trsov.

Najžiadanejšie svadobné a spoločenské účesy, ktoré klientky najviac vyžadujú.

Polorozpustené, rozpustené aj vyčesané na elegantný aj nedbalý romantický štýl.

Rôzne techniky pri danom type vlasu jeho kvalite dĺžke a hustote.

Potrebný materál.

Ako prebieha kurz

Priebeh kurzu

Kurz líčenia a kurz svadobné a spoločenské účesy pozostáva z teoretickej a praktickej časti.

Teoretická časť zahŕňa oboznámenie sa s potrebným arzenálom, čo všetko budete potrebovať a kedy zvoliť správny prípravok na základe farebného typu, typu pleti, typu vlasu a vhodnú údržbu a hygienu štetcov, hrebeňou, kúlm…

V praktickej časti si všetky techniky trénujeme na živej modelke. Po názornej ukážke vás nechám pracovať pod mojim dohľadom.

Po ukončení kurzu získate certifikát o absolvovaní kurzu.

Kurz je bez akreditácie ministerstvom školstva, avšak jeho silnou stránkou je individuálny prístup zameraný na prax, ktorú môžete úspešne využiť pri práci s klientkou, namiesto zbytočných časovo náročných teoretických osnov. Kurz je individuálny, venujem sa iba vám. Navštívte môj kurz a objavte svoj talent v oblasti líčenia a účesovej tvorby.

Ukážky prác z kurzu svadobné a spoločenské líčenie a účesy

Staňte sa profesionálom aj vy!

Cenník

Kurz svadobné a spoločenské líčenie a účes

Kurz svadobné a spoločenské líčenie a účesy900 €

Ako sa objednať

Kontaktovať ma môžete telefonicky, e-mailom alebo využiť formulár nižšie. Pre záväznú rezerváciu termínu je potrebné uhradiť 250 €. Záloha bude na mieste odčítaná od celkovej sumy za moje služby.

Povedali o mne

Skúsenosti s mojimi službami

 

Chceli by ste sa niečo opýtať?

Kontaktovať ma môžete telefonicky, e-mailom alebo využiť formulár. Pre záväznú rezerváciu termínu je potrebné uhradiť rezervačný poplatok.

Rea Polakovič vizážistka

Volajte

Kedykoľvek od 8:00 do 20:00

Časté otázky

Odpovede na najčastejsie kladené otázky

Z dekoratívnej kozmetiky Dior, Chanel, Charlotte Tilbury, Natasha Denonna, Huda Beauty, Mac, Ysl, Estee Lauder, Bobbi Brown

Z vlasovej kozmetiky Moroccanoil, Keune, Schwarckopf Professional a iné… Pomôcky: Ghd, Bio Ionic, Sisley, Olivia Garden…

Kurz je rozdelený na dva dni. Prvý deň líčenie 5hodín, druhý deň účesová tvorba 5 hodín.

Ideálne čím skôr. Niektoré termíny sú obsadené pol rok vopred. Niektoré sú zhodou náhod z dôvodu nečakaných zmien voľné aj ihneď, preto na túto otázku nie je presná odpoveď a je potrebné overiť si aktuálnu dostupnosť termínov zavolať, alebo napísať sms.

Záväzná rezervácia termínu prebieha uhradením polovičnej sumy 250 eur vpred na účet IBAN SK27 1100 0000 0029 2887 3211. Tento poplatok sa odráta od sumy za využité služby.  Do poznámky prosím uveďte dátum a čas rezervovaného termínu. Poprosím aj o zaslanie potvrdenia o platbe.

Cena je 950 eur.

Všetku potrebnú výbavu mám k dispozícií. Pokiaľ už máte svoj pracovný materiál a chcete sa ho naučiť čo najlepšie využiť, môžete ho priniesť so sebou.

Termín tohoto individuálneho kurzu vyberieme na základe vzájomnej dohody po písomnej alebo telefonickej dohode.

Ozvyte sa mi prosím telefonicky. Dohodneme sa tak rýchlejšie na rozdiel od e-mailovej komunikácie. Ak však nezdvíham znamená to, že mám práve klientku a nestíham riešiť objednávky. Zanechajte mi preto prosím sms. Ako náhle budem môcť zavolám naspäť.

Ako vizážistka som začala pracovať od roku 2008.

Modelku si viete priniesť vlastnú, alebo ju viem vybaviť ja za príplatok. Na skúšanie účesov nám miestami bude nápomocná aj profesionálna kadernícka hlava.

Jedná sa o rýchlokurz, ktorý nie je akreditovaný ministerstvom školstva. Z tohoto dôvodu sa tento kurz zvykne preplácať iba vo výnimočných prípadoch, ako sú rôzne projekty napr. ,,Nestrať prácu vzdelávaj sa”.

Kurz nie je akreditovaný ministerstvom školstva. Jedná sa o individuálny rýchlokurz zameraný predovšetkým na prax a individuálne nedostatky školenej osoby. Po skončení kurzu obdržíte certifikát o jeho úspešnom absolvovaní.

Mohlo by vás zaujímať

Súvisejúce kurzy

Vizážistický kurz

Svadobné líčenie, večerné líčenie, denné líčenie.

Buďte opäť bližšie k úspechu. Investícia do pracovného sebarozvoja môže byť iba plusom. Zasvetím vás do tajov bez ktorých sa profesionálny make-up nezaobíde.

Kurz svadobné a spoločenské účesy

Odovzdám vám zručnosti z praxe.

Navštívte kurz účesovej tvorby a osvojte si najpotrebnejšie techniky profesionálneho hairstylingu pre svadobné a spoločenské účesy.

Kurz sebalíčenia

Profesionálne líčenie vám vydrží celý deň aj večer.

Zdokonalte jednoducho a rýchlo svoju každodennú vizáž pomocou jednoduchých techník a správnych farieb.

Chceli by ste sa niečo opýtať, objednať sa?

Vyplňte formulár a odpoviem vám do 24 hodín