Málo známe BIO kozmetické vychytávky

Top 4 prípravky

Eco pure by Sonya- Face tan water

Táto samo-opaľovacia voda je bezkonkurenčná a každému ju odporúčam. Veľmi sa teším, že som ju objavila hlavne v zimnom období.

Opálenie pôsobí prirodzene a je bez fľakov. Aplikujem ho jednoducho. Na tampón nakvapkám niekoľko kvapiek ( podľa toho aké silné opálenie chcem ) a natriem si ním tvár, krk a dekolt. Nezábúdam aj na uši. 🙂

Ako bonus vypína vrásky hlavne v oblasti okolia očí. Aplikujem každý tretí deň.

Odličovať z ruží -rúžový odličovač

Couleur Caramel odličovač očí rose hydrolat

Pre tie z vás, ktoré hľadáte kvalitné a zároveň šetrné odlíčenie pre citlivú pleť v okolí očí odporúčam vyskúšať. Moja pleť je veľmi citlivá, a prešla mnohými alergickými reakciami na odličovače. Týmto odličovačom si môžem bez starostí odlíčiť aj celú pleť bez podráždenia. Tento prípravok je na 99 percent prírodný. V ponuke má značka Couleur Caramel širšiu ponuku pleťovej kozmetiky podľa typu pleťi.

Nobilis Tilia- Pleťová voda hrebíčková

Táto klinčeková voda získala certifikát CPK-Certifikovaná prírodná kozmetika. Má veľmi  dobré účinky na ukľudnenie a hojenie akné. Používam ju na čistenie keď je pleť vyhádzaná prípadne si robím obklady tak, že namočím celý tampón s klinčekovou vodou a nechám ho pôsobiť na problémovom mieste. Takto si robím obklad aj na celú pleť. Pleť je behom chvíle  krásne vypnutá rozžiarená a pôsobí čistým sviežim dojmom. Je vhodná pre zmiešanú a mastnú pleť avšak osvedčila sa aj pri mojej suchej pleti, netreba to však preháňať.

Pleťová voda
Ricnový olej - kozmetická vychtávka

Ricínový olej

Tento olej je vhodný takmer na všetko. Používa sa na rast vlasov, obočia, proti starnutiu, liečenie akné, samostatne alebo sa primiešava do kozmetiky. Ja osobne ho používam pod oči na vypnutie vrások občas aj na celú pleť a primiešavam ho aj do telového mlieka. Pre mňa najlepší olejček vôbec. 🙂

Chcete sa naučiť líčiť ako profesionál? Navštívte niektorý z mojich kurzov