Kozmetika 100% Pure

Recenzia na prírodnú bio kozmetiku.

Recenzia na kozmetiku 100% Pure

Pleť si pamätá. Ak sme ku nej šetrní oplatí nám to. Na trhu sú rôzne luxusné kozmetické prípravky ktorých efekt môže byť síce zo začiatku výborný ale z dlhodobého hľadiska môžu pleť hĺbkovo vysušovať a dráždiť. Časom sa chémiou poškodí prirodzený ochranný film pleti a môžu sa začať vytvárať šupinky, lišaje, akné a vrásky. Dokonca aj keď sa jedná o kozmetiku z lekárne.

Moja pleť je citlivá a po viacerých alergických reakciách na bežnú kozmetiku som sa rozhodla ísť inou cestou. Neustále skúśam rôzne prírodné značky a nestíham sa čudovať aká kvalitná môže čistá kozmetika byť a prečo je vlastne takmer všade agresívna chémia. S kozmetikou ktorá je ku pleti šetrná sa cítite pekná aj po odlíčení keďže vitamíny pleť rozjasňujú spevňujú a omladzujú.

Na mojich kurzoch seba-líčenia často krát odhalíme príčiny problematickej pleti hlavne z dôvodu používania priliš chemickej pleťovej alebo dekorativnej kozmetiky, keďže v niektorých prípravkoch sa nachádzajú aj veľmi škodlivé ropné deriváty.

Ak riešite problém s pleťou niekedy stačí vymeniť kozmetiku.

Na webe www.100percentpure.sk nájdete pri niektorých produktoch aj slovenský preklad všetkých ingrediencii, ktoré sa v danom prípravku nachádzajú čo sa mne veľmi páči a zatiaľ som to videla prvý krát.

Ja osobne mam suchú pleť a vyskúšala som sérum s vitamínom C, Water foundation make-up, 2nd korektor odtien2 a tekutú očnú linku.

Kozmetika 100% Pure
Vitamínové sérum 100% pure

Sérum na pleť s vitamínom C

Tento prípravok je vhodný pre všetky typy pletí a je vysoko  koncentrovaný. Zo zvyku som si aplikovala dve pumpičky a mohla som si nim natrieť ešte aj krk takže som posúdila, že jedna kvapka bohate stačí čo je veľká výhoda oproti ostatným séram  keďže dlhšie vydrži.

Pleť je počas celého dňa krásne rozjasnená a vypnutá takže efekt je okamžitý a viditeľný.

Korektor 2nd

Tekutý korektor v odtieni 2 je super ľahký a tiež extrémne koncentrovaný čiže stačí veľmi malé množstvo. Tento odtieň výborne funguje aj ako neutralizér na fialové modré časti v okolí očí a koreňa nosa. Je ľahký rozjasňujúci nezarýva sa do vrások ale zato má výbornú kryciu schopnosť.

Korektor 100% pure
Makeup 100% pure

Fruit pigmented- Water foundation

Make-up určený na suchý normálnu pleť. Mne osobne sadol odtieň warm 3.0 ale myslím si, že je to univerzálny odtieň pre väčšinu žien. Pre pleť, ktorá nie je príliš bledá ani tmavá. Ak máte pleť porcelánovú odtieň 1 Vám zaručene sadne. Ak by aj nie make-up má behom hodiny schopnosť prispôsobiť sa odtieňu pleti a pekne splynie. Pre mňa je skôr stredne krycí nie plne krycí ako sa uvádza na obale. Na pleti ho vnímam ako ľahký rozjasňujúci make-up, ktorý nezvýrazní šupinky ani vrásky. Na pleti pôsobí veľmi prirodzene žiadna omietka a vydrží celý deň.

Ku dispozícii sú aj vzorky takže si môžete vyskúšať, ktorý odtieň Vám sadne. Pre mňa je to jeden z najkvalitnejších make-upov aký som kedy mala.

Tekutá očná linka

Ako prvé vás odrovná originálne krásne balenie.

Aplikátor mi veľmi vyhovuje. Mne osobne sa s ním pracuje veľmi dobre a ľahko ním vytvoríte tenký ostrý koniec linky. Efekt po zaschnutí je lesklý čo niekomu môže vyhovovať niekomu nie. Linka je naozaj dlhotrvácna a neotláča sa. Balenie je na tekutú očnú linku dosť veľké čo vidím len ako výhodu, keďže dlhšie vydrží.

Očná linka 100% pure

Pri všetkých výrobkoch okrem čistého zloženia oceňujem silnú koncentráciu vďaka čomu nemusím aplikovať zbytočne veľké množstvo a prípravok dlhšie vydrží čomu je úmerná aj cena pri výrobkoch tejto značky.  Čo vidím ako ďaľšiu výhodu prírodnej kozmetiky je to, že máte naozaj sto percentnú istotu že nie je testovaná na zvieratkách.

Ak hľadáte účinnú a kvalitnú kozmetiku ktorá zároveň nemá ani stopu po chémii odporúčam vyskúšať 100% Pure.

V budúcnosti sa ku výrobkom určite opätovne rada vrátim a tiež s nadšenim opäť vyskúšam aj niečo nové. Momentálne si už robím zálusk na šampón, očný krém- káva, púder, očné tiene a lícenky. 🙂
Videorecenzie ku všetkým produktom nájdete na mojom
instagrame@reapolakovic_makeupartist

Chcete sa naučiť líčiť ako profesionál? Navštívte niektorý z mojich kurzov