Svadobné líčenie

Svadobný make up pre nevesty, družičky aj hostí

+421 948 449 227

Dlhotrvácny a kvalitný svadobný makeup od profesionála.

Mojim cieľom je, aby ste sa vo svoj deň cítila krásna bez zbytočne ťažkého pocitu na pleti. Finálny efekt líčenia, ktorý sa snažím docieliť pôsobí dokonalo na fotkách a vyzerá krásne a prirodzene aj na dennom svetle. Samozrejme každá tvár nevesty vyžaduje inú intenzitu líčenia záleží či ste svetlý alebo tmavší typ. Ku každej klientke pristupujem individuálne. Profesionálne líčenie Vám zabezpečím aj vďaka kozmetike rôznych značiek, ktoré si na prácu starostlivo vyberám.

Skúška svadobného líčenia

Rada Vám poradím a pomôžem vybrať makeup na mieru, aby ste boli maximálne spokojná. Dôležité je Vaše aj moje predstavy do detailov odkonzultovať, aby ste boli s výsledkom čo najspokojnejšia. Skúška líčenia pre nevestu pozostáva ideálne aj zo skúšky účesu a konzultácie, ktorú robím približne pol hodinku pred začatím líčenia a česania a zhruba pol hodinu po dokončení líčenia a účesu pre nevestu. Na takúto skúšku si vždy vyčlením dostatok času. Viem Vám nalepiť trsy alebo celé mihalnice. Skúška líčenia tak môže zabrať aj dve hodinky a s účesom tri. Po odsúhlasenom finálnom looku si všetko spoznámkujem a na svadobný deň vopred pripravím. Líčenie spolu s účesom vyznie inak, preto odporúčam skúšku oboch. Taktiež odporúčam vziať si so sebou na skúšku svetlý vrch oblečenia.
Na skúšku môžete prísť nalíčená. Rada si pozriem Váš štýl líčenia a nemám problém pleť odlíčiť. Bežne odličujem pleť pred každým líčením aj keď klientka príde nenalíčená.
Nevestám odporúčam, aby tiež vopred venovali pozornosť aj starostlivosti o pleť či už z vonka alebo z vnútra. Líčenie vždy pôsobí dokonalejšie na čistej a zdravej pleti.

Ako sa pripraviť na svadobné líčenie sa dozviete v mojom článku
Ako sa pripraviť na príchod svadobnej vizážitky

Účes aj líčenie na svadbu na jednom mieste

Špecializujem sa na hairstyling, čiže na suchú úpravu vlasov. Nie som kaderníčka. Vlasy neumývam, nefúkam, nestrihám, nefarbím. Poskytujem výplne a sponky do vlasov. Príčesky nezapožičiavam. Úprava vlasov je spoplatnená podľa cenníka.

Kozmetika s ktorou pracujem

Pre dlhotrvácny make-up volím kozmetiku profesionálov ako Mac, Armani, Estee Lauder, Chanel, YSL, Make-up Studio, Lancome ale vlastním tiež rôzne vychytávky z dostupnejších produktov.

Líčenie ďalších osôb na svadbu

Líčenie družičiek, svadobnej mamy, starej mamy, alebo hostí v deň svadby je často využívaná a komfortná služba. Mimo Bratislavy cestujem pri minimálnom počte 5 ľudí na kompletnú úpravu na jednom mieste. Trvanie jedného líčenia je cca 30 až 45 minút.

Ako si zarezervujem termín?

Kontaktovať ma môžete na tel. čísle 0948 449 227, na e-mail info@revizaz.sk, alebo využiť formulár nižšie. Pre záväznú rezerváciu termínu je potrebné uhradiť zálohu vo výške 40 €. Záloha bude na mieste odčítaná od celkovej sumy líčenia. V prípade nedostavenia sa na termín je rezervačný poplatok nevratný.