Biznis makeup

do práce, obchodné stretnutie, firemné fotenie

+421 948 449 227

Biznis líčenie – business make up.

Biznis makeup je podobný dennému líčeniu. Dôraz sa však viac kladie na decentnosť a čo najprirodzenejšiu textúru makeupu a použitých farieb matných očných tieňov, lícenky a rúžu na pery.
Biznis líčenie využívam pri firemných foteniach zamestnancov, manažérov, manažériek alebo pri foteniach kampaní pre rôznych podnikateliek, biznismanov, starostov, či politikov.

Cíťte sa lepšie pri obchodných stretnutiach, rokovaniach, prezentáciách a dosiahnite ľahsie to, čo si zaumienite. Využite služby profesionála alebo navštívte kurz biznis líčenia.

Zapôsobte na klienta na prvý dojem, pretože ten je zo všetkých dojmov najdôležitejší. Príjemný vzhľad podčiarkne správne vystupovanie a profesionalitu, ktorá z Vás vyžaruje. Klienti sa príjemne cítia v prostredí sympatických ľudí a tým sa otvára aj možnosť a šanca pre ďalšiu spoluprácu.

Dámsky biznis make up 50 € / čas cca 60 min.
Pánsky makeup 30 €

Ako si zarezervujem termín?

Kontaktovať ma môžete na tel. čísle 0948 449 227, na e-mail info@revizaz.sk, alebo využiť formulár nižšie. Pre záväznú rezerváciu termínu na líčenie alebo účes je potrebné uhradiť zálohu  30 € za osobu. Záloha bude na mieste odčítaná od celkovej sumy líčenia.
V prípade nedostavenia sa na termín je rezervačný poplatok nevratný.

Makeup na obchodné stretnutia