Často kladené otázky

Čo by ste mali vedieť predtým ako ma navštívite

+421 948 449 227

Akým spôsobom sa rezervuje termín?

Záväzná rezervácia termínu prebieha uhradením zálohy 30 eur za jednu osobu  vopred na IBAN účet SK27 1100 0000 0029 2887 3211. Tento poplatok sa odráta od sumy za využité služby. V prípade zrušenia termínu je poplatok za rezerváciu termínu nevratný!

Upravíte mi aj vlasy?

Venujem sa suchej úprave vlasov čiže hairstylingu nie som kaderníčka vlasy neumývam ani nefúkam, nestrihám. Vlasy vačšinou odporúčam umyť ideálne deň vopred avšak každý si pozná svoje vlasy najlepšie a ak máte lepší pocit, keď si ich čerstvo umyjete, tak, tak urobte.

Odporúčate skúšku líčenia?

V deň svadby bývajú veľké stresy a zhony, preto je dobré mať pod kontrolou čo najviac vecí. V prípade make-upu a účesu budeme presne do detailov vedieť aké líčenie a účes zvolíme, vďaka skúške kde práve môžeme všetko v klude odkonzultovať a vyskúšať ku spokojnosti. S makeupom a účesom môžete odísť a tak si aj vyskúšať trvácnosť účesu. Na skúšku si treba vyčleniť minimálne 3 hodiny času.

Koľko času trvá líčenie a účes?

Väčšinou je to minimálne 30 minút, maximálne hodina na líčenie a na účes minimálne 20 minút, maximálne hodina a pol všetko totiž záleží od typu líčenia a účesu.

Chodievate aj ku klientkám domov?

Po vzájomnej dohode, ak mi to bude umožnovať čas Vás môžem prísť nalíčiť a urobiť účes aj ku Vám domov.
Ďalšie otázky Vám rada zodpoviem telefonicky na telefónnom čísle 0948 449 227 alebo na e-mailovej adrese info@revizaz.sk, alebo využiť formulár nižšie.