Ako prirodzene prekryť akné a kruhy pod očami

V prvom blogu som vám priblížila ako líčiť a zväčšiť oči tento krát sa zameriam na postup vytvorenia hladkej jednotnej pleti bez hrubej vrstvy makeu-pu a to opäť na mojej obľúbenej modelke moderátorke Svetlane Surovej.
Na fotke pred som už pleť trochu zjednotila základnou vrstvou make-upu.

Tipy

  1. Správny výber podkladu je veľmi dôležitý ak chcete aby Vám make-up a korektor lepšie prekrýval a chytal na pokožku použite primer podľa typu pleti. Neaplikujte na pokožku príliš veľa vrstiev rozličných produktov. Make-up nebude dobre kryť a dlho nevydrží.
  2. Aplikovať treba dve tenké vrstvy stredne krycieho make-upu. Najprv začneme jeho rozotretím od stredu tváre a následne pokračujeme zapracovávaním do pokožky štetcom alebo hubkou. Na problémové miesta make-up vtláčame a zapracovávame viac. Ja som použila Loreál true match super blendable foundation vhodný na zmiešanú pleť a úžasný buffer brush 104 od Zoeva, ktorý vyhladí aj póry na pleti.
  3. Ak nám stále niektoré miesta nešli dokonale prekryť až teraz požijeme lokálne na problémové miesta korektor .
  4. Pod oči som použila Maybeline fit me concealer odtien 20 a 25 z čoho tmavší používam ako neutralizér do vnútornej časti, oranžový nádych pôsobí ako neutralizér preto ho nemusím aplikovať tak veľa. Na neutralizáciu tmavých miest pri koreni nosa používam camouflage. Korektor pod očami zafixujem očným tieňom so žltým nádychom od Couleur caramel, ktorý pôsobí opäť ako neutralizér.
  5. Fixácia púdrom je v tomto prípade naozaj dôležitá. Pomohol Svetlankyn obľúbený tuhý púder od luxusnej bio kozmetiky Couler Caramel.
ako prekryť kruhy pod očami

Chcete sa naučiť líčiť ako profesionál? Navštívte niektorý z mojich kurzov