loading

Svadobné líčenie

Svadba je veľký deň pre každú nevestu. Chce vyzerať a cítiť sa ako princezná, mať všetko dokonale zladené od hlavy až k päte. Byť krásne upravená a profesionálne nalíčená, znamená zveriť sa do rúk odborníka…

Dlhotrvácny a kvalitný makeup

by mal byť pre Vás v tento jedinečný deň prioritou. Profesionálny makeup Vám zabezpečím hlavne vďaka značkovým produktom, s ktorými dlhodobo pracujem s pozitívnymi výsledkami.

Líčenie vydrží celý deň aj noc a na fotkách budete žiariť. Odpadnú Vám starosti s neustálym otravným kontrolovaním sa v  zrkadielku, či je make-up ešte stále ,,na mieste´´.

Prečo je dôležitá skúška svadobného líčenia?

V neposlednom rade doporučujem konzultáciu a skúšku líčenia, ktorú netreba podceňovať. Je dôležitá, preto aby sme sa vo finále dopracovali k úplnej spokojnosti. Dôležité je prebrať aj intenzitu výraznosti makeupu, každá nevesta má hranice inde. Záleží aj na tom, aké budú šaty a farené doplnky, ako sú kvety vo vlasoch či klasická kytica.
Nevestám odporúčam aby dbali na správnu starostlivosť pleť či už z vonka alebo z vnútra. Líčenie vždy vyzerá lepšie na čistej a zdravej pleti.

Ako dlho trvá svadobné líčenie?

V závislosti od náročnosti, ale vo väčšine prípadov cca jednu hodinu

Aké prípravky pužívate?

Pre dlhotrvácni make-up volím kozmetiku profesionálov ako Mac, Estee lauder, Chanel, YSL, Make-up Studio, Lancome, profi bio kozmetiku Couleur Caramel a rôzne iné…

Nalíčite mi aj ďalšie osoby na svadbu?

Líčenie družičiek, svadobných mamičiek, kohokoľvek je taktiež v ponuke a je to vyhovujúca situácia pre obe strany nakoľko pri počte 5 ľudí na kompletnú úpravu na jednom mieste si vyčlením čas len pre Vás a nebudem sa pred Vami ani po Vás nikam ponáhľať.

Koľko to bude stáť?

Cena za svadobné líčenie
Cena za skúšku svadobného líčenia 

Ako si zarezervujem termín?

môžete mi zavolať na tel číslo 0948 449 227, alebo na mailom na info@revizaz.sk,alebo využite formulár nižšie.
Pre rezerváciu termínu je po dohovore nutné uhradiť polatok vo výške 35, -€ tento podlatok bude odpočítaný zo sumy líčenia. V prípade nedostavenia sa na termín je rezervačný poplatok nevratný.

Pripravíte mi aj účes?

Popri svadobnom líčení zabezpečujem aj suchú úpravu vlasov. Úprava vlasov je spoplatnená podľa samostatného cenníka

Kde nájdem Vaš práce?

Ukážky niektorých mojich prác rozdelené do kategórií nájdete tu

Potrebujete nalíčiť?

 

 

Comments are closed.